XI Niedziela Zwykła — 18.06.2023 r.

1. Dziękuje za przygotowanie kościoła na dzisiejszą i niedzielę Pani Lidce i Panu Mirkowi. Na następną niedzielę zapraszam do sprzątania mieszkańców Bartoszówki ul. Pałacowa - sprzątanie w sobotę od godziny 9.00

2. W najbliższa środę tj 21.06.2023r o godzinie 17.30 spowiedź dla dzieci i młodzieży kończącej Rok szkolny i katechetyczny, a rozpoczynający czas wakacji.Ten czas wakacji należy przeżyć w przyjaźni z Bogiem, dlatego w dniu 22.06.2023r tj. czwartek o godzinie 18.00 Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego 2023 Zapraszam rodziców i nauczycieli do wspólnej modlitwy.

3. Mamy miesiąc czerwiec w którym modlimy się Litanią do Serca Pana Jezusa po Mszy św. o **godzinie 18.00 - zapraszam do wspólnej modlitwy.

4. W dniu **29.06.2023r w Liturgiczne wspomnienie Piotra i Pawła gośić będziemy w godzinach południowych w naszej Parafii pielgrzymów z Radomia do Niepokalanowa. Zatrzymają się jak w latach wcześniejszych na terene straży, a następnie na chwilę modlitwy w Kościele. O zorganiaowanie tego posiłku proszę mieszkańców Bukówki i Rumianki.-Dziekuje-

-**Odpust ku czci św. Ap. Piotra i Pawła obchodzić będziemy w niedzielę 25.06.2023r -zapraszam- ks.Proboszcz. Tego też dnia koło gospodyń, które powstało w skułach będzie chciało na początek sprzedać trochę własnych wypieków przy kościele. Panie zapraszają i liczą na wsparcie i za każde okazane serce dziekują.
5. Termin zakończenia prac na terenie przy kościelnym, przedłuża się z racji uzgodnień dokumentacji.

• Dziękuję za wszelką pomoc finansową do tej pory. Jednocześnie proszę o dalsze wsparcie, byśmy mogli rozliczyć prace wokół kościoła-teren i końcowy tę inwestycję.
  • Konto parafialne: Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej nr 97 9291 0001 0210 5329 2000 0010.
  1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

• Damian Bałut — kawaler z parafii tutejszej i Monika Jankowska — panna z parafii Matki

Bożej Nieustającej Pomocy w Grodzisku Mazowieckim — zapowiedź 2.

Ktokolwiek by wiedział o ewentualnych przeszkodach między narzeczonymi zobowiązany jest zgłosić to do kancelarii parafialnej.