XVI Niedziela Zwykła — 23.07.2023 r.

1. Dziękuje za przygotowanie Kościoła na dzisiejszą niedzielę parze małżeńskiej dnia wczorajszego. Na następną niedzielę zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców Bolesławka, sprzątanie w sobotę od godz. 9.00 prośba, by także zamieść kostkę przed kościołem.
  2. Czas wakacji jaki mają dzieci i młodzież nie jest zwolnieniem się z pełnego uczestnictwa we Mszy św. w każdą niedzielę. To obowiązek wynikający z 3 przykazania dekalogu.
  3. W dniu dzisiejszym tj. 23.07.2023r rozpoczyna się Ogólnopolski tydzień św. Krzysztofa będziemy modlić się za kierowców, aby św. Krzysztof miał nas w opiece, byśmy szczęśliwie korzystali z aut i bezpiecznie podróżowali i wracali do domów, w tym celu też poświęcimy dziś pojazdy po Mszach św. o godz. 9.00 i 12.00.
  4. Kończymy czas rozliczenia naszej inwestycji nie łatwej związanej z remontem Kościoła. Dziękuje za wszelkie wsparcie finansowe do tej pory, proszę dalszą o pomoc finansową, by oddać zobowiązanie jakie okazała nam kuria łowicka przez swoje wsparcie finansowe w pracach dodatkowych jakie wynikły. Zbieramy ofiary przy kościele, jak również można wpłacać na konto parafii — nr konta 97 9291 0001 0210 5329 2000 0010.
  5. Módlmy się o pokój dla świata i dla naszej Ojczyzny bo czasy jakie mamy nie są spokojne zło szaleje w sercach ludzi i niszczy wszelkie relacje w rodzinach i nie tylko, także społeczne. Niszczone i zabijane są podstawowe wartości związane z godnością człowieka jako osoby, tak być nie powinno wśród chrześcijan, jedynie modlitwa może nas uczyć wrażliwości. Módlmy się różańcem.